Obręcz klasy podstawowej przeznaczona do rowerów dirtowych, ulicznych, pumptrackowych i rekreacyjnych. Obręcz Shark charakteryzuje się solidną konstrukcją dwuścienną z łączem na kołki, dzięki czemu wytrzymuje jazdę uliczną oraz skoki na średnich rozmiarów rampach dirtowych. Atrakcyjne matowe czarne wykończenie anodowane oraz przystępna cena to kolejne ważne powody, dla których warto rozważyć jej zastosowanie w nowych kołach. Obręcz Shark jest przystosowana do opon o szerokości od 2,1" do 2,5".
| Nazwa produktu: | Dartmoor Shark Obręcz - 26" | Clincher | Disc - matowa czerń |
| Producent: | Dartmoor Parts |
| Kod pozycji: | DTM769685 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, BMX / Ziemia / Ulica |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 26" (559mm) |
| rodzaj opony: | Opona drutowa, Opona składana |
| ERD - średnica obręczy Ø: | 537mm |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 25-559 |
| otwory: | brak |
| szerokość obręczy: | 30mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 25mm |
| wysokość profilu obręczy: | 19mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 495g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Liczba otworów na szprychy: | 32 |
| GTIN: | 5902891372387 |
| Strona producenta: | http://dartmoor-bikes.com/ |