Najnowszy dodatek do oferty kierownic Dartmoor, Lightning X-Hi, został stworzony z myślą o wielkich skokach, jeszcze większych wyczynach i rowerzystach, którzy uwielbiają być ponad wszystkim. Wykonana z najwyższej jakości aluminium 7050 ta kierownica Gravity zapewnia niezrównaną wytrzymałość przy imponująco niskiej wadze.
Jego wyjątkowo wysoki profil i solidny obszar zacisku o średnicy 35 mm zapewniają maksymalną kontrolę podczas każdego startu, lądowania i na technicznych odcinkach.
Dostępna w trzech wysokiej jakości kolorach, w tym lustrzanym Silver i nowym anodowanym wykończeniu Choco, Lightning X-Hi łączy w sobie styl, trwałość i wydajność – to idealny wybór dla rowerzystów, którzy wymagają od kierownicy tego, co najlepsze.
| Nazwa produktu: | Dartmoor Lightning X-Hi Kierownica do roweru MTB - 35mm | 60mm Rise | 800mm - matt black/polished black |
| Producent: | Dartmoor Parts |
| Kod pozycji: | DTM769705 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| Średnica mocowania kierownicy Ø: | 35 mm |
| Układ kierownicy: | Kierownica gięta ze wzniosem (Riser) |
| szerokość chwytu: | 800 mm |
| pomiar szerokości chwytu: | Zewnątrz-zewnątrz |
| Zagięcie Backsweep: | 8° |
| uniesienie: | 60mm |
| uniesienie: | 5° |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 325g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5905334023648 |
| Strona producenta: | http://dartmoor-bikes.com/ |