Kierownica Dartmoor Lightning Hi o szerokości 800 mm jest wykonana z niezwykle wytrzymałego profilu o średnicy 35 mm, co czyni ją idealnym wyborem dla miłośników enduro, freeride’u i downhillu.
Lightning jest wykonana z cieniowanego aluminium 7050. Pomimo dużych rozmiarów i wyjątkowej wytrzymałości ta kierownica, ważąca zaledwie 310 g, zdecydowanie należy do kategorii piórkowych.
| Nazwa produktu: | Dartmoor Lightning Hi Kierownica do roweru MTB - 35mm | 45mm Rise | 800mm - matt choco/polished choco |
| Producent: | Dartmoor Parts |
| Kod pozycji: | DTM769708 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Enduro, Downhill, Freeride |
| Średnica mocowania kierownicy Ø: | 35 mm |
| Układ kierownicy: | Kierownica gięta ze wzniosem (Riser) |
| szerokość chwytu: | 800 mm |
| pomiar szerokości chwytu: | Zewnątrz-zewnątrz |
| Zagięcie Backsweep: | 8° |
| uniesienie: | 45mm |
| uniesienie: | 5° |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Brązowy |
| waga: | 310g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5905334034392 |
| Strona producenta: | http://dartmoor-bikes.com/ |