Brutalistyczny design spotyka się z MTB – przedstawiamy mostek Thunder!
Jeśli precyzja obróbki CNC i bezkompromisowa wytrzymałość to za mało dla Twojego wyrafinowanego gustu, nowy mostek Dartmoor jest idealnym rozwiązaniem. Wykonany z jednego bloku aluminium 7075, Thunder charakteryzuje się nowoczesnym, wyróżniającym się kształtem, zachowując jednocześnie niską wagę i wysoką wytrzymałość.
Zaprojektowany z myślą o wszelkiego rodzaju jeździe grawitacyjnej, jest dostępny wyłącznie w wersji z otworem 35 mm i występuje w trzech ekskluzywnych kolorach, które dopasują się do stylu Twojego roweru – w tym w wykończeniu Mirror Silver oraz nowym anodowanym Choco.
| Nazwa produktu: | Dartmoor Thunder Mostek - 35 mm - czarny |
| Producent: | Dartmoor Parts |
| Kod pozycji: | DTM769713 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| Średnica mocowania kierownicy Ø: | 35 mm |
| wysokość zacisku mostka: | 38mm |
| kąt mostka: | 0° |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 155g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja mostka: | Ahead |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/8“ |
| GTIN: | 5905334034460 |
| Strona producenta: | http://dartmoor-bikes.com/ |