Prawie niewidoczna, ale absolutnie niezbędna – poznaj sztycę Dartmoor Player. Lekka konstrukcja z aluminium z eleganckim, gładkim zaciskiem sprawia, że jest to zgrabne i stylowe ulepszenie dla każdego roweru do jazdy w terenie lub freeride'u.
To idealny wybór dla rowerzystów, którym zależy na każdym szczególe; dzięki niemu Twój rower będzie wyglądał świetnie, a o Twoich umiejętnościach zadecyduje jazda.
| Nazwa produktu: | Dartmoor Player Sztyca - 30.9mm - czarny |
| Producent: | Dartmoor Parts |
| Kod pozycji: | DTM769717 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| Sztyca podsiodłowa Ø: | 30.9mm |
| długość: | 300mm |
| rodzaj zacisku sztycy do prętów: | okrągłe szyny, owalne szyny |
| typ sztycy siodełka: | Sztyca bez offsetu, Sztywna sztyca |
| przesunięcie siodełka do tyłu: | 0mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 226g |
| Źródło obciążenia: | BIKE24 |
| GTIN: | 5905334034507 |
| Strona producenta: | http://dartmoor-bikes.com/ |