Butelka TWIST Bottle 550 Compact zasługuje na swoją nazwę: dzięki pojemnej konstrukcji ta butelka nie zajmuje więcej miejsca niż butelka TWIST bottle 450, ale mieści znacznie więcej płynów, zaspokajając duże pragnienie. Butelka ta jest idealnym rozwiązaniem zwłaszcza w przypadku bardzo wąskich ram rowerowych. Zachowano popularny język form i ergonomiczną konstrukcję zapewniającą intuicyjną obsługę, a także zdejmowaną nasadkę chroniącą przed zabrudzeniami i samozamykającą się membranę zapewniającą duży rozmiar przepływu wody.
| Nazwa produktu: | Fidlock Butelka Zamienna Twist Compact 550 ml - Smoke Antibacterial |
| Producent: | Fidlock |
| Kod pozycji: | FDL769811 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 82/86/166mm |
| Nawodnienie, butelka i uchwyt na bidon: | Bidon |
| Objętość: | 0.55l |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary |
| waga: | 112g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4251207407710 |
| Strona producenta: | http://www.fidlock.com |