Spodnie kolarskie Magistrale UAE to kwintesencja wydajności w profesjonalnym kolarstwie. Noszone przez kolarzy drużyny UAE Team Emirates – XRG, zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną wydajność w najbardziej ekstremalnych warunkach. Wykonane z wysoce kompresyjnej tkaniny funkcjonalnej POLYAMID, spodnie te charakteryzują się idealnie dopasowanym krojem wyścigowym, który optymalnie wspiera mięśnie i poprawia aerodynamikę. Wieloczęściowa konstrukcja została zaprojektowana tak, aby dopasowywać się do naturalnych ruchów, minimalizować tarcie i zwiększać komfort noszenia nawet przy długości trasy.
Spodenki wykonane z wysoce kompresyjnej tkaniny funkcjonalnej z poliamidu zapewniają wyścigowy krój przy maksymalnym komforcie. Silikonowe punkty antypoślizgowe na końcach nogawek zapewniają doskonałe trzymanie bez uciskania.
Ultralekkie, bezszwowe ramiączka z mikrosiatki zostały zaprojektowane tak, aby były niewidoczne pod koszulką. Ich struktura w kształcie litery Y poprawia stabilność bez uciskania.
Wkładka rowerowa TruFlo AirLight, opracowana wspólnie z atletami WorldTour, wykorzystuje naszą sprawdzoną technologię Floating i zapewnia progresywne oraz wysoce oddychające wsparcie dzięki konstrukcji o otwartych komórkach i zróżnicowanym wstawkom. Zaprojektowana, aby zagwarantować ten sm komfort noszenia nawet przez 8 godzin, zachowując przy tym niesamowitą lekkość i oddychalność.
Materiał
62% poliamid, 38% elastan
| Nazwa produktu: | PISSEI Magistrale UAE Spodenki Rowerowe z Szelkami Mężczyźni - Black |
| Producent: | PISSEI |
| Kod pozycji: | PSE769898 |
| Materiał: | 62% poliamid, 38% elastan |
| kompresja: | nie |
| podkładka do siedzenia: | tak |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce, prać z podobnymi kolorami, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zakres temperatury: | +31°C / +24°C |
| dopasowanie: | ciasny |
| nazwa podkładki do siedzenia: | TruFlo AirLight |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 186g |
| GTIN: | 8102533002857, 8102533002864, 8102533002871, 8102533002888, 8102533002895 |
| Strona producenta: | www.pissei.com |
SC_SIZECHARTS_INTRO_GENERAL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL