Koszulka Ultra Magistrale drużyny UAE Team Emirates – XRG stanowi szczytowe osiągnięcie technologiczne letniej kolekcji PISSEI i jest noszona przez atletów UAE Team Emirates – XRG podczas zawodów WorldTour. Stworzona w bezpośredniej współpracy z profesjonalistami, koszulka ta składa się z dopasowanych funkcjonalnie materiałów, które zostały specjalnie zaprojektowane pod kątem oddychalności, aerodynamiki i niskiej wagi. Cechy techniczne: Nowa konstrukcja raglanowa: Nowa konstrukcja raglanowa pozwala na przedłużenie obszaru aerodynamicznego rękawa aż do karku, zapewniając w ten sposób optymalne odprowadzanie strumienia powietrza. Przednia część wykonana jest z ultralekkiego, mikroperforowanego materiału, natomiast tylna część z siateczki 3D z kanałami zapewnia szybkie odprowadzanie ciepła nawet podczas intensywnego wysiłku. Wyścigowy krój: wąski krój gwarantuje idealne dopasowanie do sylwetki, zmniejszając opór powietrza.
Kołnierz i obszycie koszulki są wykonane bezszwowo z wycinanego laserowo i zgrzewanego materiału – zapewnia to minimalistyczny wygląd i maksymalny komfort noszenia.
Materiał
71% poliamid, 29% elastan
| Nazwa produktu: | PISSEI Magistrale Ultra UAE Koszulka Rowerowa z Krótkim Rękawem Mężczyźni - Blue |
| Producent: | PISSEI |
| Kod pozycji: | PSE769902 |
| Materiał: | 71% poliamid, 29% elastan |
| kompresja: | nie |
| Kaptur: | nie |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce, prać z podobnymi kolorami, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zakres temperatury: | +31°C / +24°C |
| dopasowanie: | ciasny |
| Zamknięcie: | Zamek z przodu na pełnej długości |
| tylne kieszenie: | 3 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 160g |
| GTIN: | 8102533002420, 8102533002437, 8102533002444, 8102533002451, 8102533002468 |
| Strona producenta: | www.pissei.com |
SC_SIZECHARTS_INTRO_GENERAL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL