Linia PRIMAPELLE uosabia filozofię marki PISSEI w najczystszej postaci: absolutny komfort, minimalistyczną elegancję i najwyższą funkcjonalność. Każdy szczegół został zaprojektowany tak, aby zapewnić komfort noszenia, który jest nierozerwalnie związany z tą kolekcją. Spodenki zimowe PRIMAPELLE wyróżniają się materiałem termicznym Warm-Touch – miękkim, elastycznym i przylegającym materiałem, który zapewnia przyjemne uczucie ciepła na skórze, gwarantując w ten sposób ochronę przed zimnem i pełną swobodę ruchów nawet podczas najdłuższych i najbardziej wymagających tras. Minimalistyczna konstrukcja z jednym szwem zewnętrznym minimalizuje odciski i zapewnia równomierne dopasowanie oraz maksymalny komfort podczas pedałowania.
DŁUGOTRWAŁY KOMFORT: Wyposażone w wkładkę rowerową TruFlo RacerPRO, te spodenki zostały zaprojektowane z myślą o długich godzinach spędzonych w siodełku. Zapewniają one ukierunkowane wsparcie w miejscach narażonych na duże obciążenia, a także doskonałą oddychalność i właściwości szybkoschnące. Wkładka ta została opracowana z myślą o wymagających rowerzystach i zapewnia stały komfort oraz optymalną wydajność nawet podczas najbardziej intensywnych przejażdżek.
Materiał
71% poliamid, 29% elastan
| Nazwa produktu: | PISSEI Primapelle Spodenki Rowerowe z Szelkami Kobieta - Plum |
| Producent: | PISSEI |
| Kod pozycji: | PSE769906 |
| Materiał: | 71% poliamid, 29% elastan |
| kompresja: | nie |
| podkładka do siedzenia: | tak |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla kobiet |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce, prać z podobnymi kolorami, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zakres temperatury: | +31°C / +18°C |
| dopasowanie: | ciasny |
| nazwa podkładki do siedzenia: | TruFlo RacerPRO |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Czerwony |
| waga: | 186g |
| GTIN: | 8102530429299, 8102530429305, 8102530429312, 8102530429329 |
| Strona producenta: | www.pissei.com |
SC_SIZECHARTS_INTRO_GENERAL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL