Spodenki kolarskie Magistrale ADQ dla kobiet to kwintesencja najwyższej wydajności w profesjonalnym kolarstwie kobiet. Noszone przez zawodniczki UAE Team ADQ, zapewniają maksymalną wydajność w najbardziej ekstremalnych warunkach. Spodenki wykonane z wysoce kompresyjnej tkaniny funkcjonalnej POLYAMID zapewniają idealnie dopasowany krój wyścigowy, który optymalnie wspiera mięśnie i poprawia aerodynamikę. Wieloczęściowa konstrukcja została zaprojektowana tak, aby podążać za naturalnymi ruchami, minimalizować tarcie i zwiększać komfort noszenia nawet na długich dystansach.
Spodenki wykonane z wysoce kompresyjnej tkaniny funkcjonalnej z poliamidu zapewniają kobiecy, wyścigowy krój przy maksymalnym komforcie. Silikonowy pasek z kropkami na końcach nogawek zapewnia idealne trzymanie bez uciskania.
Bezszwowe, ultralekkie ramiączka z mikrosiatki zostały zaprojektowane tak, aby były niewidoczne pod koszulką. Ich struktura w kształcie litery Y poprawia stabilność bez uciskania.
Materiał
80% poliamid, 20% elastan
| Nazwa produktu: | PISSEI Magistrale ADQ Spodenki Rowerowe z Szelkami Kobieta - Black |
| Producent: | PISSEI |
| Kod pozycji: | PSE769914 |
| Materiał: | 80% poliamid, 20% elastan |
| kompresja: | nie |
| podkładka do siedzenia: | tak |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla kobiet |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce, prać z podobnymi kolorami, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zakres temperatury: | +31°C / +24°C |
| dopasowanie: | ciasny |
| nazwa podkładki do siedzenia: | TruFlo AirLight |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 186g |
| GTIN: | 8102533008293, 8102533008309, 8102533008316, 8102533008323 |
| Strona producenta: | www.pissei.com |
SC_SIZECHARTS_INTRO_GENERAL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL