Koszulka Ultra Magistrale drużyny UAE Team ADQ stanowi szczytowe osiągnięcie technologiczne letniej kolekcji dla kobiet marki PISSEI. Ta koszulka, opracowana we współpracy z profesjonalistami, została wykonana z dopasowanych do siebie materiałów funkcjonalnych, specjalnie zaprojektowanych pod kątem oddychalności, aerodynamiki i niskiej wagi. Cechy techniczne: Nowa konstrukcja raglanowa: Nowa konstrukcja raglanowa pozwala na przedłużenie powierzchni aerodynamicznej rękawów aż do karku, co zapewnia optymalne odprowadzanie strumienia powietrza. Przednia część wykonana jest z ultralekkiego, mikroperforowanego materiału, natomiast tylna część z siateczki 3D z kanałami zapewnia szybkie odprowadzanie ciepła, nawet podczas intensywnego wysiłku.
Wąski krój zapewnia idealne dopasowanie i zmniejsza opór powietrza.
Wykrojone laserowo, zgrzewane rękawy poprawiają aerodynamikę i utrzymują materiał na miejscu podczas pedałowania.
Materiał
85% poliester, 15% poliamid
| Nazwa produktu: | PISSEI Ultra Magistrale ADQ Koszulka Rowerowa z Krótkim Rękawem Kobieta - White |
| Producent: | PISSEI |
| Kod pozycji: | PSE769918 |
| Materiał: | 85% poliester, 15% poliamid |
| kompresja: | nie |
| Kaptur: | nie |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla kobiet |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce, prać z podobnymi kolorami, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zakres temperatury: | +31°C / +24°C |
| dopasowanie: | ciasny |
| Zamknięcie: | Zamek z przodu na pełnej długości |
| tylne kieszenie: | 3 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Biały |
| waga: | 160g |
| GTIN: | 8102533008088, 8102533008095, 8102533008101, 8102533008118, 8102533008125 |
| Strona producenta: | www.pissei.com |
SC_SIZECHARTS_INTRO_GENERAL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL