Ocieplacze na buty Aero zostały zaprojektowane w celu maksymalizacji aerodynamiki i zmniejszenia oporu powietrza podczas najszybszych etapów. Wykonano je z tych samych materiałów, co skarpety Hi-Speed używane przez teamy WorldTour. Membrana poliuretanowa w okolicy stopy poprawia przepływ powietrza i ogranicza turbulencje w obszarze o największym ciśnieniu aerodynamicznym.
Ultralekka, przetestowana w tunelu aerodynamicznym tkanina Hi-Speed z prążkami na nogawkach gwarantuje stabilność, kompresję i zoptymalizowaną powierzchnię dla maksymalnej wydajności aerodynamicznej. Jest używana przez drużyny WorldTour UAE Team Emirates – XRG i UAE Team ADQ i stanowi najwyższy standard dla wszystkich, którzy dążą do osiągnięcia najwyższych wyników.
Membrana z poliuretanu w okolicy stopy poprawia przepływ powietrza
Ultralekka, przetestowana w tunelu aerodynamicznym tkanina Hi-Speed Ripp na nogawkach
Przetestowane w tunelu aerodynamicznym
Używane przez UAE Team Emirates – XRG i UAE Team ADQ
Materiał
98% poliester, 2% elastan
| Nazwa produktu: | PISSEI Aero Ocieplacze na Buty - White |
| Producent: | PISSEI |
| Kod pozycji: | PSE769920 |
| Materiał: | 98% poliester, 2% elastan |
| kompresja: | nie |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Unisex |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce, prać z podobnymi kolorami, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zapięcie buta: | Bez zamknięcia |
| zakres temperatury: | +31°C / +18°C |
| dopasowanie: | standardowy |
| wersja ochraniaczy na buty: | Długi |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Biały |
| waga: | 98g |
| GTIN: | 8104400000164, 8104400000171, 8104400000188 |
| Strona producenta: | www.pissei.com |
W poniższych tabelach znajdziesz informacje na temat rozmiarów ubrań producenta PISSEI.
| Międzynarodowy | XS | S / M | L / XL |
|---|---|---|---|
| UE | 36 - 39 | 40 - 43 | 44 - 47 |
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S / M
Międzynarodowy L / XL
| Międzynarodowy | XS | S / M | L / XL |
|---|---|---|---|
| UE | 36 - 39 | 40 - 43 | 44 - 47 |
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S / M
Międzynarodowy L / XL