Spodenki Magistrale UAE Superlight to kwintesencja najwyższej wydajności w profesjonalnym kolarstwie. Noszone przez kolarzy drużyny UAE Team Emirates – XRG, zapewniają maksymalną wydajność nawet w najbardziej ekstremalnych upałach. Spodenki wykonane są z wysoce kompresyjnej tkaniny funkcyjnej POLYAMID z specjalnymi wstawkami bocznymi, które tworzą komorę powietrzną między skórą a materiałem, zapewniając w ten sposób optymalną oddychalność. Oferują idealnie dopasowany krój wyścigowy, który optymalnie wspiera mięśnie i poprawia aerodynamikę. Wieloczęściowa konstrukcja została zaprojektowana tak, aby podążać za naturalnymi ruchami, minimalizować tarcie i zwiększać komfort noszenia nawet na długich dystansach.
Silikonowe punkty przyczepności na końcach nogawek zapewniają optymalne trzymanie bez uciskania.
Boczne wstawki wykonane są ze specjalnej tkaniny o strukturze siateczkowej z tyłu. Oddziela ona górną warstwę od skóry znajdującej się pod spodem, tworząc w ten sposób komorę powietrzną zapewniającą maksymalną cyrkulację powietrza i oddychalność.
Ultralekka, bezszwowa mikrosiatka spodni na ramiączkach została zaprojektowana tak, aby była niewidoczna pod koszulką. Jej struktura w kształcie litery Y poprawia stabilność, nie powodując ucisku.
Wpuszczana wkładka rowerowa TruFlo AirLight, opracowana wspólnie z atletami WorldTour, wykorzystuje naszą sprawdzoną technologię Floating i zapewnia progresywne oraz wysoce oddychające wsparcie dzięki konstrukcji o otwartych komórkach i zróżnicowanym wstawkom. Została zaprojektowana tak, aby gwarantować ten sm komfort przez nawet 8 godzin, zachowując przy tym niesamowitą lekkość i oddychalność.
Materiał
62% poliamid, 38% elastan
| Nazwa produktu: | PISSEI Superlight Magistrale UAE Spodenki Rowerowe z Szelkami Mężczyźni - Black |
| Producent: | PISSEI |
| Kod pozycji: | PSE769923 |
| Materiał: | 62% poliamid, 38% elastan |
| kompresja: | nie |
| podkładka do siedzenia: | tak |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce, prać z podobnymi kolorami, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zakres temperatury: | +31°C / +12°C |
| dopasowanie: | ciasny |
| nazwa podkładki do siedzenia: | TruFlo AirLight |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 186g |
| GTIN: | 8102533003304, 8102533003311, 8102533003328, 8102533003335, 8102533003342 |
| Strona producenta: | www.pissei.com |
SC_SIZECHARTS_INTRO_GENERAL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL