Koszulka z krótkim rękawem Magistrale UAE Ultralight stanowi szczytowe osiągnięcie w zakresie innowacji technicznych i minimalistycznego wzornictwa; została opracowana we współpracy z zespołem UAE Team Emirates – XRG. Ta ultralekka koszulka z siateczkowej tkaniny została zaprojektowana z myślą o ekstremalnych upałach i zapewnia wyjątkową oddychalność oraz doskonałą aerodynamikę – to idealny wybór na najbardziej wymagające wyścigi.
Wąski krój zapewniający idealne dopasowanie i zmniejszony opór powietrza.
Maksymalna oddychalność dzięki ultralekkiej tkaninie siateczkowej – idealnej na wysokie temperatury.
Wykrojone laserowo i zgrzewane rękawy poprawiają aerodynamikę i utrzymują materiał na miejscu podczas pedałowania.
Konstrukcja bez dekoltu zmniejsza opór powietrza i zwiększa komfort noszenia.
Materiał
94% poliester, 6% elastan
| Nazwa produktu: | PISSEI Superlight Magistrale UAE Spodenki Rowerowe z Szelkami Mężczyźni - Blue/Petroleum |
| Producent: | PISSEI |
| Kod pozycji: | PSE769941 |
| Materiał: | 94% poliester, 6% elastan |
| kompresja: | nie |
| Kaptur: | nie |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce, prać z podobnymi kolorami, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zakres temperatury: | +31°C / +24°C |
| dopasowanie: | ciasny |
| Zamknięcie: | Zamek z przodu na pełnej długości |
| tylne kieszenie: | 3 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 160g |
| GTIN: | 8104300002671, 8104300002688, 8104300002695, 8104300002701, 8104300002718 |
| Strona producenta: | www.pissei.com |
SC_SIZECHARTS_INTRO_GENERAL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL