Koszulka Primapelle uosabia dążenie do perfekcji w zakresie komfortu, w które dział badań i rozwoju firmy Pissei zainwestował całą swoją energię i zasoby. Ekskluzywna konstrukcja składa się z jednego kawałka materiału z jednym szwem pod pachą, bez tradycyjnego szwu na ramieniu, co ogranicza liczbę szwów do minimum. W połączeniu z wielokrotnie testowanym materiałem Bi-Directional Soft Touch gwarantuje to najwyższy komfort noszenia bezpośrednio na skórze.
Koszulka jest uosobieniem innowacji w zakresie lekkości, komfortu i aerodynamiki. Koszulka została zaprojektowana tak, aby zapewnić uczucie lekkości. Wykonana jest z najnowocześniejszych materiałów i ma bezszwową konstrukcję, co gwarantuje wyjątkowe dopasowanie i optymalną wydajność w każdych warunkach.
Koszulka Primapelle, wykonana z bardzo gęstej, elastycznej mikrofibry, zapewnia dwukierunkową elastyczność i idealnie dopasowuje się do sylwetki, nie krępując ruchów. Tkanina z poliamidu i elastanu zmniejsza opór powietrza, zapewnia maksymalną cyrkulację powietrza i dzięki temu jest idealna do jazdy z dużą prędkością.
Bezszwowa konstrukcja minimalizuje ryzyko otarć i podrażnień skóry oraz zapewnia komfort noszenia nawet podczas długich tras. Ergonomiczny krój dopasowuje się do naturalnych konturów ciała i zapewnia optymalne dopasowanie. Obcisły, wydajny krój.
Dzięki mikroperforowanej strukturze i technologii odprowadzania wilgoci materiał schnie błyskawicznie i utrzymuje skórę w suchości nawet przy największym upale i wysokiej wilgotności powietrza. Idealny na lato i wymagające dni, gwarantuje optymalną regulację temperatury.
Stopniowana konstrukcja kompresyjna zmniejsza turbulencje i poprawia aerodynamikę. Race Fit: idealnie dopasowuje się do ciała bez fałd, maksymalizując wydajność.
Materiał
73% poliamid, 27% elastan
| Nazwa produktu: | PISSEI Primapelle Koszulka Rowerowa z Krótkim Rękawem Mężczyźni - Pink |
| Producent: | PISSEI |
| Kod pozycji: | PSE769952 |
| Materiał: | 73% poliamid, 27% elastan |
| kompresja: | tak |
| Kaptur: | nie |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce, prać z podobnymi kolorami, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zakres temperatury: | +31°C / +12°C |
| dopasowanie: | ciasny |
| Zamknięcie: | Zamek z przodu na pełnej długości |
| tylne kieszenie: | 3 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Różowy |
| waga: | 160g |
| GTIN: | 8102530425222, 8102530425239, 8102530425246, 8102530425253 |
| Strona producenta: | www.pissei.com |
SC_SIZECHARTS_INTRO_GENERAL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL