Koszulka funkcyjna Mindanao z krótkim rękawem została wykonana z tkaniny z włókna węglowego, która zapewnia optymalną regulację temperatury oraz utrzymuje ciało w suchości i chłodzie podczas aktywności fizycznej. Dzięki przetestowanemu dermatologicznie działaniu bakteriostatycznemu koszulka funkcyjna Mindanao gwarantuje doskonałą higienę i wysoki komfort noszenia. Rozmiar uniwersalny idealnie dopasowuje się do każdej sylwetki.
Materiał
85% polipropylen, 5% włókno węglowe, 5% elastan, 5% poliamid
| Nazwa produktu: | PISSEI Mindanao Podkoszulek z Krótkim Rękawem Mężczyźni - White |
| Producent: | PISSEI |
| Kod pozycji: | PSE769968 |
| Materiał: | 85% polipropylen, 5% włókno węglowe, 5% elastan, 5% poliamid |
| kompresja: | nie |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce, prać z podobnymi kolorami, nie wybielać |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| zakres temperatury: | +12°C / +6°C |
| dopasowanie: | standardowy |
| Zamknięcie: | Bez zamknięcia |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Biały |
| waga: | 160g |
| GTIN: | 8102532005767 |
| Strona producenta: | www.pissei.com |
SC_SIZECHARTS_INTRO_GENERAL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL