Jeszcze nigdy zabranie psa na wyprawę lub na zakupy nie było tak proste. Przyczepka rowerowa dla psów Thule Bexey zapewnia absolutny komfort i bezpieczeństwo – bez względu na to, dokąd się wybierasz.
Solidna i wyściełana podłoga przyczepki rowerowej dla psów Thule Bexey zapewnia bezpieczną i płynną jazdę nawet na nierównym podłożu. Nisko osadzone wejście umożliwia psom każdego rozmiaru łatwe wsiadanie i wysiadanie, dzięki czemu żadna przygoda nie musi być poza zasięgiem. W samej przyczepce zwierzęta doceniają przestrzeń nad głową, widok i możliwości wentylacji. Wnętrze jest pozbawione ostrych krawędzi, co zmniejsza ryzyko obrażeń. Podsumowując, jest to bezpieczne miejsce zarówno podczas krótkich sprawunków, jak i długich podróży.
Przyczepka rowerowa dla psów Thule Bexey jest wykonana z wytrzymałych, trwałych materiałów. A w przypadku szczeniąt, które lubią gryźć wszystko oprócz swoich zabawek, materiał z przodu, po bokach i na dole można łatwo zdjąć, naprawić i ponownie zamontować. Dzięki temu przyczepka jest trwalsza nawet przy częstym użytkowaniu.
Maksymalna waga psa: 35 kg
Przełącz przyczepkę rowerową dla psów Thule Bexey w tryb treningowy, zdejmując koła i dyszel oraz wkładając stabilną plastikową podłogę. Weź ze sobą paczkę ulubionych smakołyków Twojego psa i wykorzystaj przyczepkę, aby zapoznać go z nią w bezpiecznym domu. A po powrocie z przygód przyczepkę można bardzo łatwo wyczyścić dzięki zdejmowanym za pomocą zamka błyskawicznego ściankom bocznym i podłodze. Dzięki temu będzie ona znów świeża i czysta, gotowa do użycia podczas następnej podróży.
Thule Bexey Medium to idealny wybór dla psów o wysokości w kłębie około 45 cm. Zapewnia dodatkowe 15–20 cm wysokości, aby pies miał wystarczająco dużo miejsca do wygodnego stania i siedzenia podczas jazdy.
Przykłady ras psów, które zmieszczą się w Thule Bexey Medium:
Jack Russell Terrier, wysokość w kłębie od 25 do 38 cm
Cocker spaniel: wysokość w kłębie od 37 do 45 cm
Pinscher: wysokość w kłębie od 45 do 47 cm
| Nazwa produktu: | Thule Bexey M Przyczepka dla psa - Hazy Green |
| Producent: | Thule |
| Kod pozycji: | THU770003 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1400/700/790mm |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Miejski |
| maks. ładowność: | 35kg |
| Wersja z przyczepką/fotelikiem dla dziecka: | Przyczepka dla psa |
| cechy przyczepki: | Miękka podstawa, Składany |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 895/660/350mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Szary, Zielony |
| waga: | 15800g |
| kod produktu producenta: | 800000 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 197074567444 |
| Strona producenta: | http://www.thule.com |