Jeszcze nigdy nie było łatwiej zabrać psa na wyprawę lub na zakupy. Przyczepka rowerowa dla psów Thule Bexey zapewnia absolutny komfort i bezpieczeństwo – bez względu na to, dokąd się wybierasz.
Solidna i wyściełana podłoga przyczepki rowerowej dla psów Thule Bexey zapewnia bezpieczną i płynną jazdę nawet na nierównym podłożu. Nisko umieszczone wejście umożliwia psom każdego rozmiaru łatwe wsiadanie i wysiadanie, dzięki czemu żadna przygoda nie musi być poza zasięgiem. W samej przyczepce zwierzęta doceniają przestrzeń nad głową, widok i możliwości wentylacji. Wnętrze jest pozbawione ostrych krawędzi, co zmniejsza ryzyko obrażeń. Podsumowując, jest to bezpieczne miejsce zarówno podczas krótkich zakupów, jak i podczas długiej podróży.
Przyczepka rowerowa dla psów Thule Bexey jest wykonana z wytrzymałych, trwałych materiałów. A w przypadku szczeniąt, które lubią gryźć wszystko oprócz swoich zabawek, materiał z przodu, z boku i na dole można łatwo zdjąć, naprawić i ponownie zamontować. Dzięki temu przyczepka jest trwalsza nawet przy częstym użytkowaniu.
Maksymalna waga psa: 45 kg
Przełącz przyczepkę rowerową dla psów Thule Bexey w tryb treningowy, zdejmując koła i dyszel oraz wkładając stabilną plastikową podłogę. Weź ze sobą paczkę ulubionych smakołyków Twojego psa i wykorzystaj przyczepkę, aby zapoznać go z tym bezpiecznym miejscem. A po powrocie z przygód przyczepkę można bardzo łatwo wyczyścić dzięki zdejmowanym za pomocą zamka błyskawicznego ściankom bocznym i podłodze. Dzięki temu będzie ona znów świeża i czysta, gotowa do użycia podczas następnej podróży.
Thule Bexey Large to idealny wybór dla psów o wysokości w kłębie około 55 cm. Zapewnia dodatkowe 15–20 cm wysokości, aby pies miał wystarczająco dużo miejsca do wygodnego stania i siedzenia podczas jazdy.
Przykłady ras psów, które zmieszczą się w Thule Bexey Large:
Sznauzer: wysokość w kłębie od 45 do 50 cm
American Staffordshire Terrier: wysokość w kłębie od 43 do 50 cm
Nova Scotia Duck Tolling Retriever: wysokość w kłębie od 42 do 54 cm
| Nazwa produktu: | Thule Bexey L Przyczepka dla psa - Hazy Green |
| Producent: | Thule |
| Kod pozycji: | THU770004 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1570/790/940mm |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Miejski |
| maks. ładowność: | 45kg |
| Wersja z przyczepką/fotelikiem dla dziecka: | Przyczepka dla psa |
| cechy przyczepki: | Miękka podstawa, Składany |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 1090/760/350mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Szary, Zielony |
| waga: | 16800g |
| kod produktu producenta: | 800001 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 197074567451 |
| Strona producenta: | http://www.thule.com |