Osie przelotowe zostały zaprojektowane do stosowania z systemem Restrap Switch Rack. Dzięki dodatkowym osiom można szybko przenosić system Switch Rack między różnymi rowerami.
Wszystkie modele Switch Rack są dostarczane z jedną osą. Jest ona przeznaczona do zastąpienia istniejącej osi. Jest kompatybilna z szerokością montażową 142 mm i 148 mm (Boost) i jest dostarczana z podkładkami dystansowymi w celu dopasowania. Konieczne jest użycie odpowiedniego skoku gwintu dla Twojej ramy.
Aby określić właściwy skok gwintu, wyjmij obecną oś. W przypadku wielu osi skok gwintu jest podany bezpośrednio na osi. Wynosi on 1 mm, 1,5 mm lub 1,75 mm. Jeśli nie jest podany na osi, potrzebujesz linijki. Policz dziesięć zwojów gwintu od końca osi i zmierz odległość. Jeśli wynosi ona 1 cm, skok gwintu wynosi 1 mm. 1,5 cm = skok gwintu 1,5 mm, 1,75 cm = 1,75 mm.
Zdejmij obecną oś przelotową z roweru i zamontuj oś przelotową Restrap Switch za pomocą klucza imbusowego. Użyj tyle podkładek 3 mm, ile potrzeba, aby wycentrować górną podpórę nad kołem tylnym. W przypadku kompatybilnych ram użyj dołączonego stożkowego adaptera osi.
Wysokiej jakości osie aluminiowe 7075-T6 z podziałką gwintu 1 mm, 1,5 mm i 1,75 mm.
Ważne: Upewnij się, że skok gwintu osi jest zgodny ze skokiem gwintu w Twoim rowerze. Nie próbuj montować osi bez odpowiedniego skoku gwintu.
| Nazwa produktu: | Restrap Switch Oś przelotowa - 12 x 225 mm - M12x1.75mm |
| Producent: | Restrap |
| Kod pozycji: | RET770014 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| standard osi: | 12x142 mm (Tylne koło), 12x148 mm (Boost) |
| długość: | 225mm |
| wersja z szybkozamykaczem/stałą osią: | Tył |
| gwint: | M12x1,75 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| GTIN: | 5060367885004 |
| Strona producenta: | https://restrap.co.uk/ |