Ta butelka nadająca się do recyklingu utrzymuje niską temperaturę napojów nawet przez 36 godzin; nadaje się również do napojów gorących, jest przystosowana do napojów gazowanych, szczelna i łatwa w obsłudze jedną ręką.
Butelka Shield Therm ONE może być (dosłownie) najfajniejszą butelką SIGG w historii. Dzięki ustnikowi zaprojektowanemu z myślą o idealnym przepływie oraz zamkowi ONE Top, który można łatwo otworzyć i zamknąć jedną ręką, zapewnia ona doskonałe wrażenia podczas picia. Izolowana próżniowo, pokryta miedzią konstrukcja z podwójnymi ściankami utrzymuje Twoje ulubione napoje w chłodzie przez aż 54 godziny. Nie może być już bardziej fajnie. Oczywiście dzięki swoim właściwościom związanym z izolacją butelka doskonale nadaje się również do gorących napojów. Butelka jest ponadto dostępna w wielu atrakcyjnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możesz ją w pełni dopasować do swojego osobistego stylu. Butelka Shield Therm ONE składa się w 90 procentach ze stali nierdzewnej pochodzącej z recyklingu poużytkowego i stanowi ekologiczną alternatywę dla jednorazowych pojemników plastikowych. I jak wszystkie butelki SIGG, jest całkowicie wolna od BPA i spełnia surowe normy UE dotyczące bezpieczeństwa żywności. Jest nie tylko funkcjonalna, ale także wyjątkowo stylowa i stanowi idealnego towarzysza Twojej kolejnej przygody outdoorowej lub relaksującego dnia w mieście. Dzięki temu zawsze masz pod ręką chłodny i orzeźwiający, a w razie potrzeby również gorący napój.
| Nazwa produktu: | SIGG Shield Therm ONE Termos 0,5 l - Morning Blue |
| Producent: | SIGG |
| Kod pozycji: | SIF770122 |
| aktywność: | Outdoor, Wypoczynek |
| materiał: | Stal nierdzewna |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 73/73/219mm |
| Średnica: | 73.2mm |
| Nawodnienie, butelka i uchwyt na bidon: | Butelka termiczna |
| Objętość: | 0.5l |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Niebieski, Turkusowy |
| waga: | 251g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 7630135602201 |