Kiedy oddech zamarza, a wiatr smaga ci twarz – to ona będzie twoim niezawodnym towarzyszem. Alpine Star to termos na prawdziwe przygody – lekki, wytrzymały i stworzony z myślą o wszystkim, co czeka na ciebie na świeżym powietrzu.
Niezależnie od tego, czy jesteś na lodowatych wysokościach, czy w trudnym terenie: utrzyma Twój napój w cieple lub chłodzie tak długo, jak tego potrzebujesz. Dzięki podwójnej izolacji z powłoką miedzianą utrzymuje ciepło do 15 godzin, a chłód do 56 godzin (0,5 l) – niezawodnie, niezależnie od tego, czy wyruszasz wcześnie rano przy ujemnych temperaturach, czy w południe cieszysz się wspaniałym widokiem na góry w promieniach słońca. Silikonowe dno zapewnia stabilność nawet na śliskiej, mokrej lub oblodzonej powierzchni. A gdy w mroźnych temperaturach musisz mieć na rękach rękawiczki, butelka dobrze leży w dłoni dzięki powierzchniom antypoślizgowym i wyraźnym rowkom. Wystarczy lekko przekręcić zamknięcie typu „
Alpine Star jest nie tylko wyjątkowo wytrzymała, ale także o około 30% lżejsza od porównywalnych modeli o tej samej pojemności. Korpus butelki wykonany jest w 90% ze stali nierdzewnej pochodzącej z recyklingu poużytkowego, nie zawiera BPA, jest neutralny smakowo i w całości nadaje się do recyklingu. Dzięki precyzyjnemu zamknięciu Twist&Pour i wbudowanemu kubkowi jest zawsze gotowa do użycia – niezależnie od tego, czy chodzi o gorące, czy lodowato zimne napoje, w drodze po mieście czy podczas przygód na łonie natury.
| Nazwa produktu: | SIGG Alpine Star Termiczny 0,5 l - Czarny |
| Producent: | SIGG |
| Kod pozycji: | SIF770125 |
| aktywność: | Outdoor, Wypoczynek |
| materiał: | Stal nierdzewna |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 68/68/238mm |
| Średnica: | 68mm |
| Nawodnienie, butelka i uchwyt na bidon: | Inne Ø, Butelka termiczna |
| Objętość: | 0.5l |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 305g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 7630135617021 |