Brak wycieków – na to można liczyć w przypadku Pulsar. Obsługa jest równie prosta. Otwieranie i zamykanie butelki odbywa się bardzo łatwo za pomocą ust. Dzięki wyprofilowanemu korpusowi butelka Pulsar idealnie leży w dłoni, a do idealnego nawodnienia wystarczy delikatne naciśnięcie miękkiej butelki. Jest to przydatne nie tylko podczas jazdy na rowerze, ale także podczas indoor cycling, w centrum fitness i podczas wielu innych aktywności sportowych. Oczywiście Pulsar jest praktyczny również w innych sytuacjach. Łatwo napełnia się płynem, lodem i proszkiem, a także idealnie nadaje się do mieszania napojów izotonicznych. Skąd te wszystkie zalety? Butelka ta została opracowana we współpracy z mistrzami reprezentacji Szwajcarii w kolarstwie. Rezultat: solidne, wytrzymałe materiały w połączeniu z nowoczesnym, minimalistycznym designem. Kolejna zaleta: Pulsar nie zawiera BPA ani ftalanów i jest stworzony do wieloletniego użytkowania.
| Nazwa produktu: | SIGG Pulsar Butelka na napoje 0,6 l - Transparent Aqua |
| Producent: | SIGG |
| Kod pozycji: | SIF770131 |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Outdoor, Fitness |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 73/73/236mm |
| Średnica: | 73mm |
| Nawodnienie, butelka i uchwyt na bidon: | Bidon |
| Objętość: | 0.6l |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| waga: | 97g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 7630135617939 |