Czy to na zajęciach jogi, w biurze, czy w podróży – butelka Total Color ONE będzie Ci towarzyszyć wszędzie.
Teraz dostępna w świeżych, modnych kolorach i w czterech rozmiarach od 0,6 l do 1,5 l, idealnie dopasowuje się do Twojej codzienności i stylu. Praktyczny zamknięcie ONE Top można otworzyć, zamknąć i nosić jedną ręką – idealne rozwiązanie na co dzień. Dodatkowy zastrzyk świeżości zapewnia wyjmowane sitko na owoce: wystarczy dodać jagody, cytrynę lub miętę – a woda zamieni się w owocowy zastrzyk energii. Solidna butelka wykonana z odpornego na zarysowania materiału Tritan™ Renew, zawierającego 50% materiałów pochodzących z recyklingu, pozostaje neutralna pod względem smaku i zapachu oraz jest szczelna – nawet w przypadku napojów gazowanych. Dzięki szerokiemu otworowi można ją błyskawicznie napełnić i wyczyścić – nawet w zmywarce. Ekologiczna, stylowa, niezawodna – dokładnie taka jak Ty.
| Nazwa produktu: | SIGG Total Color ONE Butelka z sitkiem 1,5 l - Anthracite |
| Producent: | SIGG |
| Kod pozycji: | SIF770139 |
| aktywność: | Outdoor, Wypoczynek |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 91/91/330mm |
| Średnica: | 91mm |
| Nawodnienie, butelka i uchwyt na bidon: | Bidon |
| Objętość: | 1.5l |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 223g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 7630135620687 |