SIGG przedstawia najfajniejsze butelki dla dzieci dostępne na rynku!
Dzięki innowacyjnemu zamkowi ONE Top butelka dla dzieci Shield Therm ONE jest łatwa do otwierania i zamykania, a jednocześnie wystarczająco stabilna, aby wytrzymać upadek bez wyciekania. Izolowana próżniowo, pokryta miedzią konstrukcja z podwójnymi ściankami utrzymuje ulubione napoje Twojego dziecka w niskiej temperaturze przez aż 36 godzin. Nie ma nic fajniejszego. Oczywiście dzięki swoim właściwościom związanym z izolacją butelka doskonale nadaje się również do gorących napojów. Jeśli chodzi o wygląd, każde dziecko ma swój własny gust, dlatego zapewniliśmy szeroki wybór zabawnych i kolorowych wzorów. Butelka dla dzieci Shield Therm ONE składa się w 90% ze stali nierdzewnej pochodzącej z recyklingu poużytkowego i stanowi ekologiczną alternatywę dla jednorazowych pojemników plastikowych. I jak wszystkie butelki SIGG, jest całkowicie wolna od BPA i spełnia surowe normy UE dotyczące bezpieczeństwa żywności, aby chronić zdrowie Twoich dzieci. Dzięki tej butelce Twoje dziecko zawsze ma pod ręką chłodny lub, w zależności od wyboru, ciepły napój.
| Nazwa produktu: | SIGG Shield Therm ONE Thermo Butelka dla dzieci 0,5 l - Blue World |
| Producent: | SIGG |
| Kod pozycji: | SIF770148 |
| aktywność: | Outdoor, Wypoczynek |
| płeć: | Dla dzieci |
| materiał: | Stal nierdzewna |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 73/73/219mm |
| Średnica: | 73.2mm |
| Nawodnienie, butelka i uchwyt na bidon: | Butelka termiczna |
| Objętość: | 0.5l |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 251g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 7630135602294 |