Nowa butelka Flora jest idealna dla wszystkich małych odkrywców, którzy kochają przyrodę i zwierzęta. Ale nawet podczas zabawy z kameleonem trzeba zadbać o odpowiednie nawodnienie.
Nowa butelka dla dzieci z nakrętką One Top z pewnością stanie się Twoją ulubioną! Jednościenna butelka Shield One wykonana jest ze stali nierdzewnej 18/8. Wszystkie materiały są dopuszczone do kontaktu z żywnością i wolne od substancji szkodliwych, takich jak substancje o działaniu estrogenowym i ftalany, co zapewnia bezpieczną przyjemność picia. Innowacyjny zamknięcie One sprawia, że butelka jest jeszcze bardziej wygodna: noszenie, otwieranie, picie, zamykanie i zabezpieczanie odbywa się wygodnie jedną ręką! Czy jesteś gotowy na nową przygodę?
| Nazwa produktu: | SIGG Shield ONE Termos 0,5 l dla dzieci - Space |
| Producent: | SIGG |
| Kod pozycji: | SIF770149 |
| aktywność: | Outdoor, Wypoczynek |
| płeć: | Dla dzieci |
| materiał: | Stal nierdzewna |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 73/73/186mm |
| Średnica: | 73mm |
| Nawodnienie, butelka i uchwyt na bidon: | Bidon |
| Objętość: | 0.5l |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 160g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 7610465900062 |