MACINA SPORT pozostaje wierna swojej zasadzie – wysokiej jakości komponenty w pełnym wyposażeniu. Sercem tego roweru trekkingowego jest solidna rama z aluminium w połączeniu z systemem BOSCH SMART SYSTEM. Wsparcie zapewnia silnik BOSCH PERFORMANCE LINE CX oraz wydajny akumulator BOSCH POWERTUBE o pojemności 750 Wh. Ponadto aplikacja EBIKE FLOW APP otwiera drzwi do świata sieci i łączy Cię z rowerem. Dzięki mistrzowskiej pracy inżynierów KTM udało się zachować sprawdzoną od lat geometrię ramy KTM pomimo zwiększenia rozmiaru i pojemności akumulatora. Wyjmowanie i wkładanie baterii jest tak proste jak nigdy dotąd. POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) to nazwa własnej innowacji KTM zapewniającej tę przyjazną dla użytkownika obsługę baterii. MACINA SPORT 710 jest wyposażony w wysokiej jakości przerzutki SRAM GX AXS.
| Nazwa produktu: | KTM MACINA SPORT 710 GX AXS - Damski Rower Elektryczny Trekkingowy – 2023 - green purple flip matt (silver+blue) |
| Producent: | KTM Bikes |
| Kod pozycji: | KTM770369 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla kobiet |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Rower elektryczny |
| łańcuch: | SRAM NX Eagle |
| kaseta: | SRAM NX Eagle PG-1230 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | SRAM GX Eagle AXS Controller |
| przerzutka tylna: | SRAM GX Eagle AXS |
| przełożenie zębatki: | 38 |
| korba: | KTM E-TEAM ISIS |
| hamulce: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston | Shimano RT64 CL 180 / 160 |
| koła: | DT Swiss HU 1900, CL, 100/15TA, 622x25C | DT Swiss HU 1900, CL, 135/5QR, 622x25C |
| model sztycy siodełka: | KTM Team 30.9 | 350 mm |
| siodełko: | Selle Royal Essenza+ |
| kierownica: | KTM Team Low Rizer | 640mm |
| mostek: | KTM +20° ICR |
| widelec: | Suntour NCX-E Air LO |
| ster rowerowy: | Acros AICR internal 1.1/8"-1.5" angle limit |
| rama: | Macina Trekking Onroad Alloy6061 |
| System Zmiany Biegów (Producent): | SRAM |
| przełożenie: | 11-50 |
| Pojemność akumulatora: | 750Wh |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - elektroniczne |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch PowerTUBE 750Wh |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku, Pełne wspomaganie |
| Dodatkowe Wyposażenie Roweru: | z oświetleniem, z błotnikiem, z bagażnikiem |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | mudguards | carrier | kickstand | chainguard |
| oświetlenie rowerowe: | B&M Lumotec IQ-XM LED 120-170Lux | B&M Typ 340 brex LED |
| uchwyty: | Ergon GP30 SD with Barend |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 60 mm |
| pedały: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| opony: | Schwalbe G-One Overland | Evo | SuperGround | 50-622 |
| maks. waga systemu: | 144kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2023 |
| Kolor: | Zielony |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 25400g |
| kod produktu producenta: | 1230130106 | 1230130111 | 1230130116 | 1230130120 |
| prowadzenie przewodów: | w pełni zintegrowane |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Bosch LED remote SMART SYSTEM / Bosch KIOX 300 TFT Display SMART SYSTEM |
| Model jednostki napędowej: | Bosch PERFORMANCE CX Gen.4 SMART SYSTEM |
| Moment obrotowy: | 85Nm |
| Seria produktów: | KTM Bikes - Macina Sport |
| liczba przełożeń: | 1 x 12 |
| Kształt Ramy: | Trapez |
| GTIN: | 9008594472372, 9008594472389, 9008594472396 |
| Strona producenta: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |