Konstruktorzy KTM nieustannie potwierdzają swoje doświadczenie w segmencie rowerów trekkingowych. Minimalistyczna i sportowa forma w pełni wyposażonego modelu KTM Macina Sport CX750 zapewnia wysoką funkcjonalność w codziennym użytkowaniu. W rowerze zastosowano mocny silnik BOSCH PERFORMANCE CX o momencie obrotowym 85 Nm oraz akumulator POWERTUBE o pojemności 750 Wh. Dzięki zamkniętemu systemowi BOSCH SMART SYSTEM jesteś gotowy na cyfrową przyszłość.
| Nazwa produktu: | KTM MACINA SPORT CX750 LTD64 - Rower Elektryczny Trekkingowy - 2024 - black matt (orange+white) |
| Producent: | KTM Bikes |
| Kod pozycji: | KTM770375 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Rower elektryczny |
| piasty: | Shimano Deore M6000, CL, 32H, 100-5QR | Shimano Deore M6000, CL, 32H, 135-5QR |
| szprychy: | DT Champion 2.0 black | DT Alpine II 2.34 black |
| obręcze: | Ryde Rival Sport | 32H | 622x25C |
| łańcuch: | KMC e10 EPT e-bike |
| kaseta: | Shimano Deore M4100-10 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Deore M4100-10 Display |
| przerzutka tylna: | Shimano Deore M4120-10 SGS Shadow |
| korba: | KTM E-COMP ISIS | 170mm | Q16 |
| hamulce: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston | Shimano RT30 CL 180 / 180 |
| model sztycy siodełka: | KTM Comp II | ⌀ 30.9 | 350 |
| siodełko: | Selle Royal Essenza Athletic |
| kierownica: | KTM Comp II | Low Rizer | 640mm |
| mostek: | KTM +20° ICR |
| widelec: | Suntour NX1 Coil LO |
| ster rowerowy: | Acros ICR 1.5" angle limit |
| rama: | Macina Trekking Onroad Alloy6061 |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-42 |
| Pojemność akumulatora: | 750Wh |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch PowerTUBE 750Wh SMART SYSTEM hor. |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku, Pełne wspomaganie |
| Dodatkowe Wyposażenie Roweru: | z oświetleniem, z błotnikiem, z bagażnikiem |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | mudguards | kickstand | carrier | chainguard | bell |
| oświetlenie rowerowe: | B&M Lumotec MYC LED 50Lux | B&M Toplight 2C LED |
| uchwyty: | Ergon GP1 SD |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 60 mm |
| pedały: | MTB-Pedal VP-195E Alloy |
| opony: | Schwalbe Smart Sam | 47-622 | RT |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2024 |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 25800g |
| kod produktu producenta: | 1240132106 | 1240132111 |
| prowadzenie przewodów: | w pełni zintegrowane |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Bosch LED remote SMART SYSTEM |
| Model jednostki napędowej: | Bosch PERFORMANCE CX Gen.4 SMART SYSTEM |
| Moment obrotowy: | 85Nm |
| Seria produktów: | KTM Bikes - Macina Sport |
| liczba przełożeń: | 1 x 10 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 9008594488397, 9008594488403 |
| Strona producenta: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |