Szukasz roweru, który jest tak samo wszechstronny jak Ty? W takim razie Macina Multi Uni to idealny wybór dla Ciebie. W ciągu tygodnia z łatwością przemykasz przez korki, a w weekendy jesteś gotowy na rodzinną wycieczkę na piknik. Możliwości wykorzystania tego roweru są niemal nieograniczone. Nazwanie go zwykłym rowerem transportowym byłoby obrazą, ponieważ MULTI potrafi o wiele więcej. Chociaż jest przeznaczony do przewożenia ładunków, ten e-rower przekonuje swoją zwinnością i komfortem. Koła o średnicy 24 cali i głębokie rozłożenie ciężaru zapewniają nisko położony środek ciężkości i gwarantują znane, bezpieczne prowadzenie.
| Nazwa produktu: | KTM MACINA MULTI UNI - 24" Rower Elektryczny Cargo - 2022 - metallic vapor (black+orange) |
| Producent: | KTM Bikes |
| Kod pozycji: | KTM770378 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower cargo |
| piasty: | Shimano Deore M6010, CL, 36H, 100-15TA | Shimano Deore M6000, CL, 36H, 135-5QR |
| szprychy: | DT Alpine II 2.34 black |
| obręcze: | Ryde Andra29, 36H, 507x29C |
| łańcuch: | Shimano LG500 |
| kaseta: | Shimano LG600-10 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Deore M5130-10 LG display |
| przerzutka tylna: | Shimano Deore M5130-10 LG shadow+ |
| przełożenie zębatki: | 36 |
| korba: | KTM E-LINE BNI | 170mm | Q16 |
| hamulce: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston | Shimano RT54 CL 180 / 180 |
| model sztycy siodełka: | KTM COMP II | Ø 34.9 | 350 |
| siodełko: | Selle Royal Essenza EPTech |
| kierownica: | Ergotec Riserbar 50 | 780mm |
| mostek: | Ergotec HighCarisma 50 |
| widelec: | 24" Alloy Cargo |
| rama: | KTM Multi 24" Alloy |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-43 |
| Pojemność akumulatora: | 500Wh |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch PowerPACK 500Wh |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku, Pełne wspomaganie |
| Dodatkowe Wyposażenie Roweru: | z oświetleniem, z błotnikiem, z bagażnikiem |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 24" (507mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Rear Carrier | KTM cargo front 20kg | SKS C66R 66mm Mudguard | Ursus Power 94 Kickstand | Framebag-small 5L cordura with 2way-Zip | ABUS 5750 Shield Plus Lock |
| oświetlenie rowerowe: | B&M Lumotec IQ-XS LED 80Lux | B&M Toplight 2C LED |
| uchwyty: | KTM Comp Lock |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| pedały: | MTB-Pedal Flat | VPE-527 | alloy |
| opony: | Continental Air King | 60-507 | Reflex |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2022 |
| Kolor: | Niebieski |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| waga: | 25900g |
| kod produktu producenta: | 1220210506 |
| prowadzenie przewodów: | w pełni zintegrowane |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Bosch PURION LCD display |
| Model jednostki napędowej: | Bosch PERFORMANCE Gen.3 |
| Moment obrotowy: | 65Nm |
| Seria produktów: | KTM Bikes - Macina Multi |
| liczba przełożeń: | 1 x 10 |
| Kształt Ramy: | Trapez |
| GTIN: | 9008594464155 |
| Strona producenta: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |