Szukasz roweru, który jest tak samo wszechstronny jak Ty? W takim razie model Macina Multi Urban Uni to idealny wybór. W ciągu tygodnia z łatwością przemykasz przez korki, a w weekendy jesteś gotowy na rodzinną wycieczkę na piknik. Możliwości wykorzystania tego roweru są niemal nieograniczone. Nazwanie go zwykłym rowerem transportowym byłoby obraźliwe, ponieważ MULTI potrafi o wiele więcej. Chociaż jest przeznaczony do przewożenia ładunków, ten e-rower przekonuje swoją zwinnością i komfortem. Koła o średnicy 24 cali i głębokie rozłożenie ciężaru zapewniają nisko położony środek ciężkości i gwarantują bezpieczne prowadzenie.
| Nazwa produktu: | KTM MACINA MULTI URBAN UNI - 24" Rower Elektryczny Cargo - 2022 - dew silver (black+orange) |
| Producent: | KTM Bikes |
| Kod pozycji: | KTM770379 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower cargo |
| piasty: | Shimano Deore M6010, CL, 36H, 100-15TA | Shimano Nexus 5 Disc, CL, 36H,135-10 |
| szprychy: | DT Alpine II 2.34 black |
| obręcze: | Ryde Andra29, 36H, 507x29C |
| łańcuch: | Gates drive-belt 143T CDX |
| kaseta: | Gates rear-sprocket CDX |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Nexus 5 Revoshifter |
| przełożenie zębatki: | 46 |
| korba: | KTM E-LINE BNI | 170mm | Q16 + Gates front-sprocket CDX |
| hamulce: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston | Shimano RT54 CL 180 / EM300 CL 180 magnet |
| model sztycy siodełka: | KTM COMP | Ø 34.9 | 350 |
| siodełko: | Selle Royal Essenza EPTech |
| kierownica: | Ergotec Riserbar 50 | 780mm |
| mostek: | Ergotec HighCarisma 50 |
| widelec: | 24" Alloy Transport |
| ster rowerowy: | Acros AICR internal 1.1/8>1.5" angle limit |
| rama: | KTM Multi 24" Alloy |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 34 |
| Pojemność akumulatora: | 500Wh |
| Zmiana biegów: | Piasta - Mechaniczna |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch PowerPACK 500Wh |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku, Pełne wspomaganie |
| Cechy Szczególne Roweru: | Napęd pasowy |
| Dodatkowe Wyposażenie Roweru: | z oświetleniem, z błotnikiem, z bagażnikiem |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 24" (507mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Multi front/rear (snap it 2.0) incl. side panels & 6 straps | SKS C66R 66mm Mudguard | Ursus Jumbo EVO Kickstand | Framebag-small 5L cordura with 2way-Zip | ABUS 5750 Shield Plus Lock |
| oświetlenie rowerowe: | B&M Lumotec IQ-XS LED 80Lux | B&M Toplight 2C LED |
| uchwyty: | Ergon GP1 short without Barend |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| pedały: | MTB-Pedal Flat | VPE-527 | alloy |
| opony: | Continental Air King | 60-507 | Reflex |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2022 |
| Kolor: | Srebrny |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| waga: | 29900g |
| kod produktu producenta: | 1220211506 |
| prowadzenie przewodów: | w pełni zintegrowane |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Bosch PURION LCD Display |
| Model jednostki napędowej: | Bosch PERFORMANCE Gen.3 |
| Moment obrotowy: | 65Nm |
| Seria produktów: | KTM Bikes - Macina Multi |
| liczba przełożeń: | 1 x 5 |
| Kształt Ramy: | Trapez |
| GTIN: | 9008594464162 |
| Strona producenta: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |