Mechanizm korbowy Miche Pistard 2.0 podnosi walory estetyczne każdego roweru torowego i zapewnia bezpośredni napęd. Ponadto charakteryzuje się wyjątkową stabilnością i wysoką jakością wykonania. Korba z rozstawem otworów 144 mm i 5-ramiennym mocowaniem tarczy jest kuta z lekkiego aluminium 6082 i posiada zintegrowany wałek drążony Evo Max o średnicy 24 mm.
Kompatybilność z suportem rowerowym:
| Nazwa produktu: | Miche Pistard 2.0 Track Mechanizm korbowy - srebro |
| Producent: | Miche |
| Kod pozycji: | MIH770659 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Jazda na czas, Tor |
| liczba biegów - przód: | 1 |
| profil osi suportu: | 24 mm Hollow Shaft |
| wersja zębatki: | okrągła |
| mocowanie zębatki: | konwencjonalne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 680g |
| kod produktu producenta: | CSPA0B |
| Bolt Circle Diameter: | 144 mm |
| długość ramienia korby: | 170 mm |
| number of teeth: | 49 |
| GTIN: | 8057013340236, 8057013340243, 8057013340229, 8057013340045, 8057013340038, 8057013340021 |
| Strona producenta: | http://www.miche.it |