Opona Maxxis Aspen AT stanowi konsekwentny rozwój popularnej opony cross-country. W oparciu o sprawdzoną platformę Aspen bieżnik został specjalnie dostosowany do wymagań współczesnych tras XC i downcountry. Efektem jest szybka opona o wydajnym toczeniu, która nawet w trudniejszym terenie zapewnia znacznie większą kontrolę i bezpieczeństwo. Dzięki zmodyfikowanemu wzorowi bieżnika opona Aspen AT przekonuje lepszą przyczepnością i stabilniejszym zachowaniem podczas jazdy, nie tracąc przy tym swojego wyścigowego charakteru. Dzięki temu plasuje się dokładnie pomiędzy klasycznymi oponami wyścigowymi XC a bardziej agresywnymi modelami trailowymi – idealna dla rowerzystów, którzy szukają wszechstronnej opony do zmiennych warunków. Niezależnie od tego, czy jeździsz po szybkich trasach wyścigowych, technicznych odcinkach, czy podczas wycieczek o długości powyżej 50 km: Aspen AT zapewnia odpowiednią równowagę między prędkością, przyczepnością i kontrolą.
| Nazwa produktu: | Maxxis Aspen AT Opona składana - MaxxSpeed | EXO TR | WT - 32x2.40" |
| Producent: | Maxxis |
| Kod pozycji: | MXS770726 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Cross Country, All-Mountain |
| rozmiar koła: | 32" (686mm) |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 61-686 |
| gęstość osnowy: | 120TPI/EPI |
| szerokość opony: | 2.40" |
| ochrona przed przebiciem: | EXO TR E50 |
| mieszanka opon: | MaxxSpeed |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 895g |
| kod produktu producenta: | 3202 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4717784045641 |
| Strona producenta: | http://maxxistires.de/ |