Opona Schwalbe Nobby Nic sprawdza się w każdej sytuacji, niezależnie od pogody i rodzaju terenu. A wszystko to przy stosunkowo niewielkiej wadze. Najszerszy możliwy zakres zastosowań w turystyce rowerowej i all mountain, zarówno na trudnych trasach cross country, jak i na wymagających technicznie szlakach enduro.
Addix Speedgrip | Ta uniwersalna mieszanka ma absolutnie największy rozmiar zakresu zastosowań, od XC przez AM aż po trail. Prędkość, przyczepność i trwałość idealnie połączone w jednej mieszance i na poziomie, którego nikt wcześniej nie uważał za możliwy!
Super Ground | Opony Super Ground pokrywają szeroki zakres zastosowań w jeździe technicznej. Doskonale nadają się do rowerów MTB hardtail i rowerów o średnim skoku amortyzatora. Ich ultranowoczesna konstrukcja MTB z dodatkową tkaniną typu bead-to-bead zapewnia lepszą ochronę przed przecięciami. Te lekkie opony do XC, All Mountain i Trail są również stosowane w aktualnych seriach G-One i X-One.
SnakeSkin | Odporna na przecięciawkładka chroniąca przed przebiciami od stopki do stopki.
Tubeless Easy (TLE) | Oponyte można przekształcić w opony systemu bezdętkowego tubeless za pomocą płynu uszczelniającego. Standard dla wysokiej jakości opon Schwalbe.
ECE-R75 (E-50) | Oponyopatrzone znakiem kontrolnym ECE-R75 są dopuszczone do użytku w rowerach osiągających prędkość do 50 km/h.
Uwaga: Opony są dostarczane bez oryginalnego opakowania!
| Nazwa produktu: | Schwalbe Nobby Nic Opona składana - Evolution | Addix Speedgrip | Super Ground | TLEasy - ECE-R75 - 29x2.40" | Bronze Sidewall - oferta specjalna |
| Producent: | Schwalbe |
| Kod pozycji: | SWA770825 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski, Cross Country, Enduro, All-Mountain |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 3.5bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 62-622 |
| właściwości opony: | ECE-R75 |
| gęstość osnowy: | 67TPI/EPI |
| szerokość opony: | 2.40" |
| ochrona przed przebiciem: | Super Ground / SnakeSkin |
| mieszanka opon: | Addix Speedgrip |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny, Brązowy |
| waga: | 850g |
| kod produktu producenta: | 11654322 |
| Limit wagowy (na oponę): | 125kg |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Schwalbe - Nobby Nic |
| Strona producenta: | http://www.schwalbe.com |