Tabletki musujące
Tabletki zawierają dwa ważne minerały: sód i potas. Celowo zrezygnowaliśmy z magnezu, ponieważ magnez jest wydalany z potem tylko w bardzo niewielkich ilościach i dlatego nie ma potrzeby jego uzupełniania podczas wysiłku fizycznego. Niedobór sodu (chlorek sodu / sól kuchenna) jest potencjalną przyczyną skurczów i odgrywa również istotną rolę w przekazywaniu impulsów przez komórki nerwowe (np. do mięśni).
Przed, w trakcie i po wszystkich aktywnościach sportowych. Podczas treningu i zawodów należy spożywać 200–250 ml napoju co 20 minut, a w razie potrzeby po treningu i zawodach 500 ml napoju. Tabletkę musującą należy wrzucić do 250–375 ml wody i poczekać, aż się rozpuści. Maksymalna dzienna dawka: 20 tabletek musujących.
Nie należy przekraczać podanej zalecanej dziennej dawki. Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej, zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Wysokiej jakości design butelek przekonuje tak samo jak ich funkcjonalność i cena. Dzięki łatwemu napełnianiu, wodoodpornemu zamknięciu i możliwości mycia w zmywarce butelki te okazują się idealnym towarzyszem podczas jazdy na rowerze. Bez plastyfikatorów i wykonane z biodegradowalnego tworzywa sztucznego.
| Nazwa produktu: | Squeezy Endurance Electrolytes Bundle - Tabletki musujące 3x 20 szt. + butelka 500ml |
| Producent: | Squeezy |
| Kod pozycji: | SQE770987 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Witaminy / Minerały, Glukoza |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas, Po |
| gotowe do użycia: | 22500ml |
| Wersja żywności: | Tabletki musujące |
| treść: | 240g |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 80g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Oferta: | Zestawy / Oferty degustacyjne |
| Lista składników: | Dextrose, acidifier: citric acid; acidity regulator: sodium hydrogen carbonate; humectant: sorbitol; inulin, potassium hydrogen carbonate, flavorings, anti-caking agent: tricalcium phosphate. |
|||||||||||||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
|
| Lista składników: | Dextrose, acidifier: citric acid; acidity regulator: sodium hydrogen carbonate; humectant: sorbitol; inulin, potassium hydrogen carbonate, flavorings, anti-caking agent: tricalcium phosphate. |
|||||||||||||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
|