Całkowicie nowa konstrukcja sprawia, że Rocky Mountain Altitude jest jeszcze szybszy niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki zwiększonej sztywności i niżej położonemu środkowi ciężkości osiągi zostały podniesione na wyższy poziom. Precyzyjnie dostrojona krzywa sprężystości i skoncentrowana masa zawieszenia pozwalają rowerowi skutecznie radzić sobie z nierównościami, a koło tylne pozostaje w kontakcie z podłożem nawet pod obciążeniem. Liniowa krzywa sprężystości zapewnia wsparcie przy minimalnym niepożądanym ruchu lub sztywności. Średnie i duże wstrząsy są skutecznie amortyzowane bez utraty prędkości czy kontroli.
Każdy rozmiar ramy ma specjalne ustawienia amortyzatora. Rocky Mountain używa trzech różnych tylnych trójkątów ramy, żeby optymalnie dopasować długość tylnego trójkąta do danego rozmiaru ramy. Dzięki temu rowery z ramą w rozmiarze Small można idealnie dostosować do lżejszych rowerzystów.
Konstrukcja zawieszenia „
| Nazwa produktu: | Rocky Mountain ALTITUDE A70 SRAM - Rower górski MTB - 2026 - 29" - czarny / czarny |
| Producent: | Rocky Mountain |
| Kod pozycji: | RMO773082 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Enduro |
| łańcuch: | SRAM Eagle 70 Transmission |
| kaseta: | SRAM XS-1270 Eagle Transmission |
| dźwignia zmiany biegów rower: | SRAM Eagle 90 Transmission |
| przerzutka tylna: | SRAM Eagle 90 Transmission |
| suport rowerowy: | SRAM DUB BSA 73mm MTB Wide |
| przełożenie zębatki: | 32 |
| korba: | SRAM Eagle 90 |
| hamulce: | TRP DH-R EVO PRO |
| koła: | DT Swiss E1900 |
| model sztycy siodełka: | Tranz X +RAD2.0 Adjustable Dropper |
| siodełko: | WTB Solano Fusion Form 142 |
| kierownica: | Rocky Mountain AM | 780mm Width | 38mm Rise | 9° Backsweep | 5° Upsweep | 35 Clamp |
| mostek: | Rocky Mountain 35 AM | 0° Rise |
| widelec: | Fox 38 Float EVOL GRIP X2 Factory |
| ster rowerowy: | FSA ZS56/66 Reach Adjust |
| rama: | FORM™ Alloy | RIDE-4™ Adjustable Geometry |
| System Zmiany Biegów (Producent): | SRAM |
| przełożenie: | 10-52 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| uchwyty: | ODI Elite Pro Lock On |
| amortyzator: | Fox DHX2 Coil Factory | 230x60mm |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca teleskopowa |
| Tylny Trójkąt: | Amortyzowany |
| skok widelca: | 170 mm |
| opony: | Maxxis Assegai 2.5" WT 3C MaxxGrip EXO+ / Maxxis Minion DHR II 2.4" WT 3C MaxxTerra DD |
| skok zawieszenia ramy: | 160mm |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| kod produktu producenta: | B0479 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Seria produktów: | Rocky Mountain - Altitude |
| liczba przełożeń: | 1 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 770416011975, 770416012095 |
| Strona producenta: | https://bikes.com/ |