Geometria i zawieszenie, które przekraczają granice współczesnej jazdy cross-country, zapewniają najwyższy poziom pewności na technicznym terenie i szybkich singletrackach. Rocky Mountain udoskonaliło konstrukcję ramy i zmniejszyło jej wagę o 350 g. Dzięki temu Element jest najlżejszym rowerem z pełnym zawieszeniem, jaki kiedykolwiek zbudowali. Jednocześnie zwiększyli sztywność ramy w kluczowych miejscach, aby zapewnić responsywne, dynamiczne i szybko przyspieszające wrażenia z jazdy.
| Nazwa produktu: | Rocky Mountain ELEMENT C50 SRAM – rower górski MTB z ramą z włókna węglowego – 2026 - 29" – szary / czarny / biały |
| Producent: | Rocky Mountain |
| Kod pozycji: | RMO773084 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Cross Country |
| piasty: | Novatec D791SB Boost / DT Swiss 370 Boost |
| szprychy: | DT Swiss Competition 2.0/1.8/2.0 |
| obręcze: | WTB KOM Team i27 TCS 2.0 |
| łańcuch: | SRAM Eagle 70 Transmission |
| kaseta: | SRAM XS-1270 Eagle Transmission |
| dźwignia zmiany biegów rower: | SRAM Eagle 90 Transmission |
| przerzutka tylna: | SRAM Eagle 90 Transmission |
| suport rowerowy: | SRAM BB92 DUB Wide |
| przełożenie zębatki: | 32 |
| korba: | SRAM Eagle 70 T-Type |
| hamulce: | SRAM Motive Bronze |
| model sztycy siodełka: | Tranz X +RAD2.0 Adjustable Dropper |
| siodełko: | WTB Silverado Race 142 |
| kierownica: | Rocky Mountain AM | 780mm Width | 25mm Rise | 9° Backsweep | 5° Upsweep | 35 Clamp |
| mostek: | Rocky Mountain 35 XC | 0° Rise |
| widelec: | RockShox Pike Select |
| ster rowerowy: | FSA Orbit NO.57E |
| rama: | SMOOTHWALL™ Carbon | SMOOTHLINK SL™ Suspension |
| System Zmiany Biegów (Producent): | SRAM |
| przełożenie: | 10-52 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| uchwyty: | ODI Elite Pro Lock On |
| amortyzator: | RockShox Deluxe Select+ | 190x45mm |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca teleskopowa |
| Tylny Trójkąt: | Amortyzowany |
| skok widelca: | 130 mm |
| opony: | Maxxis Rekon WT 3C MaxxTerra EXO Tubeless Ready 2.4" / Maxxis Rekon WT 3C MaxxTerra EXO Tubeless Ready 2.4" |
| skok zawieszenia ramy: | 120mm |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| kod produktu producenta: | B0497 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Seria produktów: | Rocky Mountain - Element |
| liczba przełożeń: | 1 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 770416013436, 770416013399, 770416013511 |
| Strona producenta: | https://bikes.com/ |