Geometria i zawieszenie, które przekraczają granice współczesnej jazdy cross-country, zapewniają najwyższy poziom pewności na technicznym terenie i szybkich singletrackach. Rocky Mountain udoskonaliło konstrukcję ramy i zmniejszyło jej wagę o 350 g. Dzięki temu Element jest najlżejszym rowerem z pełnym zawieszeniem, jaki kiedykolwiek zbudowali. Jednocześnie zwiększyli sztywność ramy w kluczowych miejscach, aby zapewnić responsywne, dynamiczne i szybko przyspieszające wrażenia z jazdy.
| Nazwa produktu: | Rocky Mountain ELEMENT C70 Shimano – rower górski MTB z ramą z włókna węglowego – 2026 - 29" - biały / szary / szary |
| Producent: | Rocky Mountain |
| Kod pozycji: | RMO773085 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Cross Country |
| łańcuch: | Shimano M8100 |
| kaseta: | Shimano XT |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano XT Di2 |
| przerzutka tylna: | Shimano XT Di2 |
| suport rowerowy: | Shimano SM-BBMT500 |
| przełożenie zębatki: | 32 |
| korba: | Shimano XT |
| hamulce: | Shimano XT |
| koła: | DT Swiss M1900 |
| model sztycy siodełka: | Tranz X +RAD2.0 Adjustable Dropper |
| siodełko: | WTB Solano Fusion Form 142 |
| kierownica: | Race Face Turbine | 780mm Width | 20mm Rise | 8° Backsweep | 5° Upsweep | 35mm Clamp |
| mostek: | Rocky Mountain 35 XC | 0° Rise |
| widelec: | Fox 34 SL Factory | GRIP X Damper |
| ster rowerowy: | FSA Orbit NO.57E |
| rama: | SMOOTHWALL™ Carbon | SMOOTHLINK SL™ Suspension |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 10-51 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - elektroniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Shimano Di2 charger |
| uchwyty: | ODI Elite Pro Lock On |
| amortyzator: | Fox Float Factory | 190x45mm |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca teleskopowa |
| Tylny Trójkąt: | Amortyzowany |
| skok widelca: | 130 mm |
| opony: | Maxxis Rekon WT 3C MaxxTerra EXO Tubeless Ready 2.4" / Maxxis Rekon WT 3C MaxxTerra EXO Tubeless Ready 2.4" |
| skok zawieszenia ramy: | 120mm |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Biały |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| kod produktu producenta: | B0471 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| liczba przełożeń: | 1 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 770416010657, 770416010596, 770416010534, 770416010718 |
| Strona producenta: | https://bikes.com/ |