Pomimo minimalnej wagi, gogle Outbreak są bardzo wytrzymałe. Dzięki dużym soczewkom masz maksymalną widoczność dookoła. Soczewki zapewniają całodzienną ochronę przeciwsłoneczną z wysokim kontrastem i 100% ochroną przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC. W zestawie znajduje się woreczek z mikrofibry do czyszczenia i przechowywania.
Opcjonalnie seria Outbreak jest kompatybilna z soczewkami filmowymi systemu Powerview.
W przeciwieństwie do okularów sportowych z konwencjonalnymi systemami szyb i klipsów, system Powerview przekonuje optymalną i niedrogą funkcjonalnością dzięki szybom foliowym.
Zalety:
| Nazwa produktu: | Swiss Eye Outbreak Glasses - Black - Yellow | 14004 |
| Producent: | Swiss Eye |
| Kod pozycji: | SWE112240 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Bieganie |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Rower górski |
| Styl okularów: | Bez oprawek, Okulary mono |
| właściwości soczewek: | stały odcień, przezroczyste, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 0 (przezroczysty) - ciemno/noc (przezroczysty) |
| materiał soczewek: | polycarbonate |
| przepuszczalność światła: | 80-100% |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 25g |
| kod produktu producenta: | 14004 |
| Szerokość okularów: | 133mm |
| Długość zausznika: | 125mm |
| Szerokość mostka: | 16mm |
| Wysokość soczewek: | 44mm |
| GTIN: | 4046375140046 |
| Strona producenta: | http://www.swisseye.com |