Gardosa Re+ to sportowe okulary z regulowanym noskiem, aerodynamiką i wygodnym fitnessem. Gumowane, żebrowane zauszniki zapobiegają majtkom. System wentylacji zapewnia dodatkowy komfort.
Okulary są wykonane z elastycznego i odpornego na uderzenia materiału TR90 rama i są wyposażone w soczewki z poliwęglanu, które są pokryte specjalną powłoką Anti-Fog firmy Swisseye i oferują 100% ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC.
| Nazwa produktu: | Swiss Eye Gardosa Re+ Glasses - Black Matt/Red - Smoke Polarized | Orange | 12631 |
| Producent: | Swiss Eye |
| Kod pozycji: | SWE254728 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Bieganie, Sporty wodne |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Rower górski |
| Styl okularów: | Pół oprawka, Okulary z podwójnymi szkłami |
| właściwości soczewek: | stały odcień, polaryzacyjne, wymienne soczewki, kompatybilność z adapterami RX |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 1 - zła pogoda, Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | polycarbonate |
| przepuszczalność światła: | 8-80% |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 28g |
| kod produktu producenta: | 12631 |
| Szerokość okularów: | 136mm |
| Długość zausznika: | 120mm |
| Szerokość mostka: | 22mm |
| Wysokość soczewek: | 42mm |
| GTIN: | 4046375126316 |
| Strona producenta: | http://www.swisseye.com |