Pomimo minimalnej wagi, gogle Outbreak są bardzo wytrzymałe. Są specjalnie zaprojektowane dla wąskich twarzy. Dzięki dużym soczewkom zapewniają maksymalną widoczność we wszystkich kierunkach. Soczewki zapewniają całodzienną ochronę przeciwsłoneczną z wysokim kontrastem i 100% ochroną przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC. W zestawie znajduje się woreczek z mikrofibry do czyszczenia i przechowywania.
Seria Outbreak jest opcjonalnie kompatybilna z soczewkami filmowymi systemu Powerview.
Soczewki:
Pomarańczowe - Intensywne wzmocnienie kontrastu w każdych warunkach oświetleniowych, kategoria 1, przepuszczalność światła: 43-80%
System Powerview:
W przeciwieństwie do okularów sportowych z konwencjonalnymi szybami i systemami klipsów, system Powerview imponuje optymalną i ekonomiczną funkcjonalnością dzięki szybom z folii.
Zalety:
| Nazwa produktu: | Swiss Eye Outbreak S Glasses - Black - Orange 14044 |
| Producent: | Swiss Eye |
| Kod pozycji: | SWE254762 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Bieganie |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Rower górski |
| Styl okularów: | Wąskie twarze, Bez oprawek, Okulary mono |
| właściwości soczewek: | stały odcień, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 1 - zła pogoda |
| materiał soczewek: | polycarbonate |
| przepuszczalność światła: | 43-80% |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 20g |
| kod produktu producenta: | 14044 |
| Szerokość okularów: | 120mm |
| Długość zausznika: | 115mm |
| Szerokość mostka: | 14mm |
| Wysokość soczewek: | 40mm |
| GTIN: | 4046375140442 |
| Strona producenta: | http://www.swisseye.com |