Nowo zaprojektowany, wolnostojący trzyosobowy namiot z plecakiem został jeszcze bardziej ulepszony, aby zapewnić jeszcze łatwiejszy transport i wygodę. Namiot MSR Mutha Hubba NX ma nowy plan podłogi z jeszcze łatwiejszym dostępem do drzwi i sprzętu. Jest to idealny namiot dla minimalistycznych grup trzyosobowych na wycieczki z plecakiem w upale Sierra Nevada lub na długodystansowe wędrówki w Appalachach. Łatwy do rozbicia trzyosobowy namiot ma nową geometrię stelaża z ulepszoną wentylacją i dużą ilością miejsca w obszarze głowy. Posiada opcje rozbijania dla maksymalnej przytulności w trzech porach roku.
Korpus namiotu
tropik
6 linek odciągowych
6 napinaczy linek
12 szpilek MSR® Needle
Materiał zewnętrzny: 20D nylon ripstop 1200mm słupa wody Durashield™ poliuretan i silikon
Materiał wewnętrzny namiotu: nylon ripstop 20D
Siatka: 15D nylon Micromesh
Podłoga: 30D nylon ripstop 3000 mm słupa wody DuraShield poliuretan i DWR
Kijki: DAC Pressfit
| Nazwa produktu: | MSR Mutha Hubba NX Tent - Green |
| Producent: | MSR |
| Kod pozycji: | MSR270134 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2130/1720/1120mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 530/170/170mm |
| słup wody: | 1200mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Trekking, Biwakowanie, Wycieczka rowerowa |
| konstrukcja namiotu: | Kopuła |
| Liczba osób: | 3 |
| minimalna waga namiotu: | 1540g |
| maksymalna waga namiotu: | 2660g |
| wejścia: | 2 |
| przedsionki: | 2 |
| haczyki: | 12 |
| linki naprężające: | 6 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 2260g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 40818093047 |
| Strona producenta: | https://www.msrgear.com/ |