Płynna magnezja nowej generacji jest idealna do wspinaczki w pomieszczeniach i na zewnątrz. Działa dwa razy dłużej niż magnezja w proszku.
| Nazwa produktu: | Ocún Liquid Chalk 200ml |
| Producent: | Ocún |
| Kod pozycji: | OCN272803 |
| aktywność: | Wspinaczka |
| rodzaj magnezji: | Magnezja - płyn |
| treść: | 200ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| waga: | 200g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 8591804621680 |
| Strona producenta: | http://www.ocun.cz/en |