Dzięki doskonałym właściwościom tłumiącym, ta opona o dużej objętości nadaje się nie tylko do codziennej jazdy po lesie, ale także do
| Nazwa produktu: | Maxxis Rekon+ Folding Tire - Dual | EXO TR - 27.5x2.80" |
| Producent: | Maxxis |
| Kod pozycji: | MXS281955 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, All-Mountain, Szlak |
| rozmiar koła: | 27,5" / 650B (584mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 2.4bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 71-584 |
| gęstość osnowy: | 60TPI/EPI |
| szerokość opony: | 2.80" |
| ochrona przed przebiciem: | EXO Protection |
| mieszanka opon: | Dual Compound |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1010g |
| Limit wagowy (na oponę): | 90kg |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Maxxis - Rekon |
| GTIN: | 4717784031293 |
| Strona producenta: | http://maxxistires.de/ |