| Nazwa produktu: | Vision Track Aluminium Chainring 144mm |
| Producent: | Vision |
| Kod pozycji: | VSN308534 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| liczba biegów - przód: | 1 |
| układ zmiany biegów: | 1 |
| wersja zębatki: | dla łańcuchów 1/8", okrągła |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 122g |
| Źródło obciążenia: | BIKE24 |
| Bolt Circle Diameter: | 144 |
| GTIN: | 4712977715738, 4712977715745, 4712977715776, 4712977715790, 4712977715806, 4713170248955, 4713170248948, 4712977715769 |
| Strona producenta: | http://www.visiontechusa.com/ |