Kierownica MTB Dartmoor Alu Swing Hi v.2 jest odpowiednikiem modelu Swing Low. Stylowo zakrzywiona prowadnica rury i wysoka stabilność sprawiają, że kierownica ta jest niezbędna na każdym szlaku. Kup ją, jeśli lubisz wysoki wzrost i aluminium! Kierownica Swing Hi v.2 jest szersza niż poprzednio i jest teraz dostępna w wersji o szerokości 750 mm.
| Nazwa produktu: | Dartmoor MTB Handlebar Swing High v.2 - 25.4mm - matt black anodized |
| Producent: | Dartmoor Parts |
| Kod pozycji: | DTM314219 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| Średnica mocowania kierownicy Ø: | 25,4mm |
| Układ kierownicy: | Kierownica gięta ze wzniosem (Riser) |
| Właściwości kierownicy: | Zagięcie Backsweep, Uniesienie |
| szerokość chwytu: | 750 mm |
| Zagięcie Backsweep: | 7° |
| uniesienie: | 89mm |
| uniesienie: | 6° |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 395g |
| GTIN: | 5902175645626 |
| Strona producenta: | http://dartmoor-bikes.com/ |