Lightweight, reliable and innovative. High quality, appealing look and attractive price characterize the Novatec products.
Novatec Conversion Kit for D772SB/A Superlight 4 in 1 for rear hub
Included in delivery: 1 conversion kit
| Nazwa produktu: | Novatec Conversion Kit for D772SB/A Superlight 4 in 1 for Rear Hub |
| Producent: | Novatec |
| Kod pozycji: | NVT322853 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| standard osi: | 10x135 mm TA (Tylne koło), 12x135 mm (Tylne koło), 12x142 mm (Tylne koło) |
| akcesoria do piasty: | Zestawy konwersji / Zaślepki / Osie piasty |
| Rok modelu: | 2025 |
| waga: | 228g |
| kod produktu producenta: | 12x142mm (X12) - 320081 | 10x135mm - 320079 | 12x135mm - 320080 |
| Źródło obciążenia: | BIKE24 |