Płyn DOT 5.1 do hydraulicznych układów hamulcowych w opakowaniu o pojemności 250 ml.
Ten płyn hamulcowy nadaje się do wszystkich hamulców, które są przystosowane do stosowania płynów DOT: SRAM, Avid, Formula (z wyjątkiem Cura), Hope, Hayes.
Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
| Nazwa produktu: | LIQUI MOLY DOT 5.1 Płyn hamulcowy - 250ml |
| Producent: | LIQUI MOLY |
| Kod pozycji: | LQM772047 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płyn hamulcowy: | DOT 5.1 |
| treść: | 250ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 260g |
| Źródło obciążenia: | BIKE24 |
| GTIN: | 4100420211607, 4100420030925 |
| Strona producenta: | http://www.liqui-moly.de |