| Nazwa produktu: | Dartmoor Raider v.2 24 inch MTB Rim - black |
| Producent: | Dartmoor Parts |
| Kod pozycji: | DTM356370 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 24" (507mm) |
| rodzaj opony: | Opona drutowa, Opona składana |
| ERD - średnica obręczy Ø: | 485mm |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 24-507 |
| otwory: | pojed. |
| szerokość obręczy: | 31.4mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 24mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 500g |
| Liczba otworów na szprychy: | 32 |
| GTIN: | 5902175664467 |
| Strona producenta: | http://dartmoor-bikes.com/ |