| Nazwa produktu: | Dartmoor FATTY Combo Saddle - 27.2mm - black / black |
| Producent: | Dartmoor Parts |
| Kod pozycji: | DTM359763 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn, Unisex |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, BMX / Ziemia / Ulica |
| rodzaj zacisku sztycy do prętów: | Pivotal |
| Cechy siodełka: | bez odciążenia / wycięcia, wyściółka piankowa, Closed Saddle Cover |
| Pokrowiec siodełka - materiał: | Materiał syntetyczny |
| długość x szerokość: | 230 x 143mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 356g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5902175617685 |
| Strona producenta: | http://dartmoor-bikes.com/ |