Designed to complement the Robens sleeping bags, the highly technical range of self-inflating mats and compact airbeds cater to the different needs of a variety of trekkers, campers and adventurers with no compromise on comfort, performance or value.
| Nazwa produktu: | Robens ZigZag Seat Sit pad - Green |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB370884 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 380/280/20mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 280/100/40mm |
| opór cieplny (wartość R): | 2.2 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Oliwkowy |
| waga: | 35g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja maty do spania: | Siedzenie, Składany |
| GTIN: | 5709388083302 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |