Innowacyjna konstrukcja namiotu z dużą ilością miejsca i doskonałą wentylacją. Przestronność tego wiatroodpornego namiotu rodzinnego jest dodatkowo zwiększona dzięki skośnym słupkom w obszarze stóp i dodatkowym słupkom w tropiku. Wszystkie komory są wyposażone w pałąki o tej samej wysokości, dzięki czemu nie ma ryzyka pomyłki, a rozbijanie jest łatwe. Ponadto zewnętrzne tyczki ułatwiają rozkładanie namiotu wewnętrznego i zewnętrznego w jednym kroku.
Unikalną cechą jest bardzo przestronne, pozbawione słupów wnętrze z centralną kopułą wentylacyjną zapewniającą doskonały klimat wewnątrz. Obszerne okna z siatki zapewniają mnóstwo światła i świeżego powietrza do namiotu, praktyczna kieszeń organizera zapewnia pomocną organizację, a podłoże utrzymuje stopy w suchości.
| Nazwa produktu: | Vaude Badawi 4P Tent - sand |
| Producent: | Vaude |
| Kod pozycji: | VAU372555 |
| aktywność: | Outdoor |
| słup wody: | 10000mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Biwakowanie |
| konstrukcja namiotu: | Kopuła |
| Liczba osób: | 4 |
| minimalna waga namiotu: | 9500g |
| maksymalna waga namiotu: | 12150g |
| wejścia: | 1 |
| przedsionki: | 1 |
| haczyki: | 21 |
| linki naprężające: | 5 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Beżowy |
| waga: | 11500g |
| kod produktu producenta: | 10749 |
| Zrównoważony rozwój: | Fundacja Fair Wear |
| GTIN: | 4021573782540 |